Quo vadis, mediku? Podcast STETOSKOP, 31. díl

7. 9. 2021

STETOSKOP podcast LF MU / 31. díl: Quo vadis, mediku?

Není mrtvá! Kromě papeže a příslušníků Maltézského řádu jí mluví studenti všech lékařských fakult. Latina. Jak se dá naučit a jak se vlastně učí? Kde v těle najdete „myšičku“ a co znamená „kukačka“? Hezky česky i na jiné otázky přišla odpovídat Mgr. Kateřina Pořízková, Ph.D., odborná asistentka Centra jazykového vzdělávání MU. Tak se hezky usaďte, hodina latiny začíná.

Podcastem STETOSKOP Lékařské fakulty Masarykovy univerzity přibližujeme širší veřejnosti život na naší fakultě, představujeme zajímavé vědecké projekty, nakoukneme pod plášť studiu, zpovídáme významné osobnosti z řad studentů, absolventů i zaměstnanců a chceme být inspirací středoškoláků pro studium na LF MU.

Přehled všech článků